Dobrý den,

Dovolte nám představit náš projekt Delta House, který má ambice zbořit zažité paradygma ( mylný názor ), že dům v ČR nelze postavit pod 1,5 Mio Kč. Ale nejprve nám dovolte představit to, jak tento projekt vznikl.

Investiční společnost RENTINVEST LTD se sídlem v Londýně, UK vlastní mimo jiné Club investorů s názvem TRADE INVEST CLUB. Tato organizace realizuje klientské, neboli vnější projekty a rovněž vymýšlí a realizuje své vlastní, neboli vnitřní projekty. Jeden z posledních projektů klubu je projekt Bydlení na splátky a tento projekt vytváří alternativu bankovním hypotékám. Tzn.že se snažíme pomoci zajistit vlastní bydlení lidem, kteří z nějakého důvodů neprošli skoringem na bankovní hypotéku, ale mají našetřenou část peněz a chtějí i přesto bydlet ve vlastní nemovitosti. Pro takové klienty projekt Bydlení na splátky nabízí pomoc se zajištěním financování nákupu nemovitosti klienta a je jedno, jestli je to mobilheim, dům, nebo byt. Ale protože najít dům v ČR za rozumné peníze a v rozumném stavu je velmi těžké, přišli jsme s návrhem nabídnout vám klientům náš vlastní zajímavý dům. A protože dům má tvar trojúhelníku, což připomíná řecké písmeno Delta, proto jsme dům nazvali Delta House, aby to bylo srozumitelné česky, anglicky a prostě všem.

Věříme tomu, že náš Delta House je unikátní a zaujme vás, protože nabízí něco více než většina domů na trhu. Delta House nabízí líbivé tvary v souladu s přírodou, proto může být vašim venkovským domem na víkendy, stejně jako prostorným domem ve městě pro celou velkou rodinu. Delta House rovněž nabízí rovněž nezvyklou flexibilitu, proto můžete mít úspornou a levnou jednopatrovou verzi, nebo i prostornou dvoupatrovou verzi s dalšími funkcionaltami. Vedle toho si můžete vybrat, jestli se vám více líbí varianta domu s vchodem bez chodby přímo do trojúhelníkového domu, nebo chcete mít vchod, chodbu i koupelnu zvlášt, vně trojúhelníkového domu v připojeném přístavku. A vedle vchodového přístavku na jedné straně, můžete mít garáž s terasou pro jedno nebo dvě auta na straně druhé, dle vašeho přání a potřeb. A pokud chcete mít blíže k přírodě, můžete si ještě k zadní části domu objednat zimní zahradu, klidně podél celé části domu, přístavku i garáže.

Samozřejmě je vše o penězích a jak jsme psali v úvodu, chceme zbourat zažité paradigma, proto náš Delta House v té nejzákladnější a nejjednodušší verzi bude v cenové relaci okolo 500.000 Kč . Cena logicky poroste, čím více funkcionalit si na domu zvolíte, přesto věříme, že Delta House bude levnější, než klasické domy o stejné velikosti. Na dalších stránkách vám pak představíme možné varianty domu a věříme, že vás zaujmeme. A protože tento dům je součástí projektu Bydlení na splátky, máme pro vás i v tomto případě výjimečnou nabídku možnosti částečného financování domu Delta House, také na splátky.

Proto už neváhejte a vstupte do světa Delta House.

Nezávazná poptávka
Provozovatel a garant projektu „litrovka.eu“

TRADECON TRADING s.r.o.IČO: 06554113

Nademlejnská 600/1, Praha 9, 19000