Litrovka

Vítejte na stránkách „Litrovka.eu“, kde za registrační poplatek 1.000 Kč („jeden litr“) můžete získat za hotové i na splátky bez registrů vysněné produkty a splnit si svůj sen.

 

Co je Litrovka?

Litrovka je unikátní projekt, který umožnuje sdružený nákup více zájemců a který nabízí zajímavé

Produkty jako auto – moto – loď – nemovitost. Funguje to tak, že Klient se na stránkách vyplní registrační formulář zde , který nám odešle. Dále pak klient odešle registrační poplatek – 1.000 Kč (nebo-li „jeden litr“, proto se projekt jmenuje litrovka) Na účet číslo: 1311196690 / 5500 vedený u Raifeisen Banky.

“Splňte si svůj sen a pořiďte si vysněný produkt za tu nejlepší cenu”

Co je další krok po provedení registrace?

Vyplněním registračního formuláře a uhrazením registračního poplatku se klient dostane do systému litrovky. Seznam nabízených i prodaných produktů naleznete v části Produkty. 

Po uhrazení všech splátek za vybraný produkt se klient stává jeho majitelem.

Jakmile přijde platba a vyplněný formulář od klienta, obdrží email s přihlašovacími údaji do systému „litrovka.eu“ a může začít sdružený nákup vybraných produktů.

Po přihlášení do systému

Po přihlášení do systému si klient vybere vysněný produkt a pošle nám potvrzení zájmuo daný produkt včetně jeho způsobu úhrady. To znamená, že dostaneme informaci, že například pan Novák z Mělníka si vybral a automobil Mazda 5 z naší nabídky a chce automobil vidět a zaplatit hotově. Nebo pan Novák má zájem automobil koupit na splátky, to však znamená, že musí vždy uhradit domluvenou akontaci, která bývá podle ceny produkt 10 20%. U každého produktu v naší nabídce je vždy uvedena jak cena „za hotové“, cena „na splátky“, ale také výše akontace a výše a počet splátek.

Nabídka produktů Litrovka

Nabídka nových produktů „litrovky“ se budeme průběžně rozrůstat a bude záležet na zájmu vás klientů. Pokud budete mít zájem o jiné produkty, než naleznete v naší nabídce, neváhejte nám napsat o co máte zájem a my pro vás produkty nalezneme a přidáme do nabídky „litrovky.eu“.

Přejeme vám úspěšná nákup a těším se na vaše spokojené reakce i další podněty.

Zajímá vás více nebo jste nenašli vysněný produkt v nabídce?

Napište nám!

Telefon

420-775-855692

Email

o.neumann@tradecon.cz

Adresa

Nademlejnská 600/1, Praha 9, 19000